Politie doet inval en doorzoekt woning met speurhond
Geplaatst op 3 juli 2026, om 08:40 uurMARUM – De politie heeft donderdagavond een woning aan de Molenstraat in Marum doorzocht. Meerdere politie-eenheden kwamen ter plaatse en zetten tijdens de actie ook een specialistische speurhond in.
Tijdens de doorzoeking werden een vader en zoon in de achtertuin onder toezicht van agenten gehouden. De politie-inzet trok veel bekijks van buurtbewoners.
Waar de politie naar op zoek was en of er goederen zijn aangetroffen, is niet bekend. Ook is onduidelijk of er aanhoudingen zijn verricht. De politie heeft op 23 juni eveneens invallen gedaan aan de Molenstraat, waarbij onder meer drugs, contant geld en andere goederen in beslag werden genomen. Of de doorzoeking van donderdag verband houdt met dat onderzoek, is nog niet bekend.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl
Foto’s: Evan Kooistra / NoorderNieuws

