Dronken automobiliste aangehouden na botsing met vrachtwagen
Geplaatst op 13 mei 2026, om 20:07 uurBORGER – Bij de afrit van de N34 bij Borger, vanuit de richting Emmen, heeft woensdagavond rond 19.10 uur een verkeersongeval plaatsgevonden. De aanrijding gebeurde bovenaan de afrit bij de rotonde.
Een vrachtwagen reed vanaf de afrit richting de rotonde toen een personenauto rechtsaf sloeg en tegen de vrachtwagen botste. Een passerende automobilist beschikte over dashcambeelden waarop te zien zou zijn dat de bestuurster van de personenauto rechtstreeks op de vrachtwagen afreed.
Politie en ambulance kwamen ter plaatse om hulp te verlenen. De bestuurster van de personenauto bleek zwaar onder invloed van alcohol te verkeren en is aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Het is niet bekend hoeveel inzittenden zich in de auto bevonden. De vrachtwagenchauffeur raakte niet gewond en kon zijn weg vervolgen. De beschadigde personenauto is afgesleept. Het verkeer ondervond enige tijd hinder op de rotonde.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl

