Lastige klus voor brandweer bij brand in vrachtwagen van afvalverwerker
Geplaatst op 6 februari 2026, om 13:58 uurEMMEN – In Emmen is vrijdagochtend brand ontstaan in een vrachtwagen aan de Vasco da Gamastraat. De brandweer werd rond 11.06 uur met spoed opgeroepen.
De vrachtwagen, afkomstig van afvalverwerker Attero uit Wijster, stond geladen met afval toen de brand uitbrak. Het vuur bevindt zich diep in de lading, wat het blussen bemoeilijkt. Volgens de Veiligheidsregio Drenthe kan er brandbaar materiaal zoals accu’s in de vracht zitten. Lichte rookontwikkeling is zichtbaar rond de oplegger door de hitte onderin de lading.
De brandweer onderzoekt momenteel of de oplegger gedeeltelijk geleegd moet worden om bij de brandhaard te komen. De weg is volledig afgesloten voor het verkeer.
Foto: Fabian Grave / NoorderNieuws
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl

