Brand in struiken achter winkel snel geblust door omstanders
Geplaatst op 20 juni 2025, om 22:15 uurBEILEN – Vrijdagavond is er brand ontstaan in struiken op een parkeerplaats achter een winkel. De melding van de brand kwam om 20:49 uur binnen bij de hulpdiensten.
Omstanders hebben snel gehandeld en wisten het vuur zelf te blussen voordat de brandweer arriveerde. De brandweer kwam ter plaatse voor nacontrole en heeft de brand volledig nageblust. Tijdens het onderzoek in de struiken werden blikjes drinken en lucifers aangetroffen, wat mogelijk de oorzaak van de brand kan zijn.
Dankzij het snelle ingrijpen kon erger worden voorkomen, en omliggende voertuigen raakten niet beschadigd. De politie is geïnformeerd over het incident, en er wordt onderzoek gedaan naar de oorzaak.
Foto: NoorderNieuws

