GORREDIJK – In de nacht van woensdagavond op dondermorgen omstreeks 01:00 uur zijn op de Badweg te Gorredijk 3 mannen aangehouden ter zake openlijke geweldpleging.
Zij vonden het nodig om in Jubbega op de Hendrik de Vosweg onder andere een lantaarnpaal te vernielen. Een alerte getuige belde 112 en gaf een goed signalement en kenteken van de auto door.
De politie eenheden van Heerenveen troffen de auto rijdend aan op de Badweg te Gorredijk. In de auto zaten een 19 jarige man uit Bakkeveen, een 19 jarige man uit Ureterp en een 20 jarige man uit Ureterp. Zij voldeden aan het signalement wat de getuige ons had opgegeven. Het drietal is aangehouden en ingesloten in het arrestantencomplex in Leeuwarden ten behoeve van onderzoek en verhoor.
Foto Archief Noordernieuws
