Koudum – Bij een ernstig ongeval op de Provinciealeweg N359 bij Koudum zijn in de nacht van zaterdag op zondag twee personen om het leven gekomen.
Rond 03:30 werd de hulpdiensten opgeroepen voor het ongeval. Een auto was van de weg geraakt en tegen een boom tot stilstand gekomen. In de auto werd de bijrijder aangetroffen die zwaargewond bleek te zijn. Ondanks de inspanningen van de hulpdiensten heeft de man, een 23-jarige man uit de gemeente De Friese Meren het niet overleefd.
Omdat de vermoedelijke bestuurder nergens te vinden was hebben de hulpdiensten massaal gezocht in de omgeving. Deze werd later in een loods van een boerderij aangetroffen. Ook de bestuurder, een 23-jarige man uit de gemeente Súdwest Fryslân heeft het ongeval niet overleefd.
De politie stelt een onderzoek in naar de toedracht van het ongeval. De politie kon uitsluiten dat er naast de twee slachtoffers meer mensen in het voertuig hebben gezeten.