Annen / Surhuizum – Een 25-jarige man uit de gemeente Aa en Hunze reed zaterdagmiddag met 208 km/u op een weg waar 80 km/u is toegestaan. Ook reed een 25-jarige Drachtster met 121 km/u over de Turfloane. Hier geldt een maximum van 60 km/u.
De bestuurder, een 25-jarige man uit de gemeente Aa en Hunze reed met 208 km/u op de Spijkerboorsdijk. De politie heeft in overleg met de officier van justitie en hulp officier van justitie besloten om de motorfiets in beslag te nemen. Dit werd gedaan omdat de man een 100% overschrijding had (121 km/u).
Surhuizum
Een 25-jarige motorrijder uit Drachten moest zaterdagmiddag zijn rijbewijs inleveren bij de politie. Hij reed omstreeks 15.00 uur met 121 km/u over de Turfloane bij Surhuizum. Op de weg geldt een maximum snelheid van 60 km/u. Het team verkeer van de politie registreerde de snelheid van de Drachtster. Hij werd staande gehouden en zijn rijbewijs is gelijk ingevorderd.