Leeuwarden – Dinsdagochtend heeft de politie een dode man aangetroffen op de Nieuwekade in Leeuwarden.
Omstreeks 8.45 uur kwam de melding binnen. De agenten zijn ter plaatse gegaan en troffen daar een levenloos lichaam aan van een man. De politie is momenteel ter plaatse en doet onderzoek naar de oorzaak en de identiteit. De man is aangetroffen in appartementencomplex De Walburg.
Update:
De politie laat in een nieuw bericht weten dat de man na een lange reanimatie alsnog met hartslag naar het ziekenhuis is gebracht. De politie is momenteel nog bezig met een onderzoek in de portiek.
De man, die werd aangetroffen in een portiek in Leeuwarden, is na een lange reanimatie alsnog met hartslag naar het ziekenhuis gebracht.
— Politie Fryslân (@polfryslan) May 14, 2019