Hoogeveen – Een 78-jarige fietser uit Hoogeveen is vrijdagavond overleden nadat de fietser in botsing kwam met een personenauto. Het ongeval vond plaats op de Alteveerstraat in Hoogeveen.
Meerdere hulpdiensten werden ingezet maar de hulp voor de fietser mocht niet meer baten. De fietser overleed ter plekke. De bestuurder van de auto is door de politie aangehouden.
Hij zal worden verhoord. Een andere inzittende heeft de plaats van het ongeval verlaten, naar deze verdachte is de politie nog op zoek. De politie vraagt getuigen zich te melden bij de politie. Ook mensen met mogelijk camerabeelden uit de nabije omgeving? Dan komt de politie graag in contact. Belt u dan 0900-8844.
Update (23:16 uur): Inmiddels is ook de tweede verdachte in deze fatale aanrijding aangehouden. Ook hij wordt overgebracht naar het cellencomplex en zal worden verhoord. De politie doet onderzoek naar de toedracht van dit ongeval.
Voor de fietser heeft de hulpverlening niet meer mogen baten. De 78-jarige man uit Hoogeveen is overleden.
— Politie Drenthe (@poldrenthe) November 27, 2020