Exloo – Op de Valtherweg bij Exloo is zondagmorgen een auto tegen een boom gebotst. Een auto is hierbij op een boom gebotst waarbij de volledige achterkant is weggeslagen.
Vele hulpdiensten – waaronder een traumahelikopter – rukten uit. De brandweer heeft drie personen uit het voertuig bevrijd waarna ze – met onbekende letsels – naar een ziekenhuis zijn vervoerd. De Verkeersongevallen Analyse van de politie heeft onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval. De weg was tijdens het onderzoek nog dicht voor ander verkeer. Een berger is ter plaatse gekomen om het zwaar beschadigde voertuig af te slepen.
De bestuurder van de auto die betrokken was bij het ongeval betreft een 24-jarige man uit de gemeente Emmen. Hij zal op een later moment worden gehoord. Het onderzoek is ter plaatse afgerond en de weg is weer vrij.
Rond 6.30 uur heeft er op de #Vatherweg in #Exloo een ongeval plaatsgevonden waarbij een auto tegen een boom is gereden. Hierbij zijn 3 personen gewond geraakt. Op dit moment zijn de hulpdiensten ter plaatse om eerste hulp te verlenen. De VOA doet onderzoek naar de toedracht.
— Politie Drenthe (@poldrenthe) March 24, 2019