Gaslek na graafwerkzaamheden, omgeving afgezet
Geplaatst op 6 juli 2026, om 12:59 uurERICA – Aan de Kalffstraat in Erica is maandagmiddag een gaslek ontstaan nadat tijdens graafwerkzaamheden een gasleiding werd beschadigd.
Rond 12:25 uur werd de brandweer van Emmen gealarmeerd. Tijdens werkzaamheden van drinkwaterbedrijf WMD werd een gasleiding losgetrokken. Door de harde wind verspreidde het gas zich over een groot deel van de Kalffstraat en de aangrenzende De Wildestraat. De gaslucht was in de wijde omgeving te ruiken.
De politie en brandweer hebben beide straten volledig afgezet. Omwonenden werden verzocht binnen te blijven en ramen en deuren gesloten te houden. Enexis kwam ter plaatse om het lek te dichten. Tijdens de inzet sprak de politie een man aan die vlak bij de afzetting een sigaret wilde opsteken en verzocht hem dit elders te doen.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl
Foto’s: NoorderNieuws

