A28 na afsluitweekend weer open na afronding werkzaamheden

Geplaatst op 6 juni 2026, om 17:10 uur

HOOGEVEEN – Tijdens het laatste afsluitweekend van de werkzaamheden aan de A28 tussen Fluitenberg en knooppunt Hoogeveen wordt de afronding van het project uitgevoerd. Over het volledige traject zijn wegwerkers bezig met de laatste werkzaamheden, zodat de weg volgens planning na het weekend weer beschikbaar is voor het verkeer.

Op verschillende locaties worden nog vangrails geplaatst bij viaducten. Daarnaast worden de laatste delen van de nieuwe asfaltlaag aangebracht. Ook wordt verder gewerkt aan de belijning, zodat de vernieuwde rijbanen volledig kunnen worden ingericht.

Met deze werkzaamheden komt een einde aan een periode van groot onderhoud en vernieuwing op de A28. Als alles volgens planning verloopt, zijn de werkzaamheden na dit weekend afgerond en kan het verkeer weer gebruikmaken van het vernieuwde traject tussen Fluitenberg en knooppunt Hoogeveen.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl