Automobilist raakt van de weg en botst tegen lantaarnpaal
Geplaatst op 8 oktober 2026, om 10:06 uurEMMEN – Op de Dordsestraat (N862) in Emmen heeft woensdagavond een eenzijdig verkeersongeval plaatsgevonden. Een automobilist raakte door nog onbekende oorzaak van de weg en kwam tegen een lantaarnpaal tot stilstand. De bestuurder is voor behandeling naar het ziekenhuis gebracht.
Rond 22.35 uur kwam de melding van het ongeval binnen, waarna politie en ambulance met spoed ter plaatse kwamen. De bestuurder, die als enige in de auto zat, werd door ambulancepersoneel behandeld. Uit een blaastest bleek volgens de politie niet dat de man onder invloed van alcohol was.
De auto raakte bij het ongeval flink beschadigd. Een deel van de weg werd afgesloten, waardoor het verkeer enige hinder ondervond. De politie onderzoekt hoe het ongeval precies kon gebeuren.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl
Foto’s: Fabian Grave / NoorderNieuws

