Drugslab ontdekt, 56-jarige man aangehouden

Geplaatst op 12 juni 2026, om 14:34 uur

BOVENSMILDE – De politie heeft donderdag een drugslab aangetroffen in een bijgebouw aan de Kanaalweg in Bovensmilde. De ontdekking werd gedaan nadat agenten na een melding een instap deden in het pand.

In het bijgebouw troffen agenten een opstelling aan die werd gebruikt voor de productie van synthetische drugs. Ook werden meerdere vaten met een nog onbekende vloeistof aangetroffen. Specialisten van de Landelijke Faciliteit Ontmanteling (LFO) kwamen ter plaatse om de situatie veilig te stellen en de locatie te ontmantelen. Een 56-jarige man uit de gemeente Midden-Drenthe is aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de drugslocatie.

De LFO heeft het drugslab inmiddels veilig ontmanteld. De aangetroffen goederen, chemicaliën en grondstoffen zijn in beslag genomen en worden onderzocht. De politie onderzoekt nog om welk type drugslab het precies gaat en sluit meer aanhoudingen niet uit.

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl