Persoon uit brandende auto gehaald en aangehouden na vermoedelijke inbraak
Geplaatst op 12 mei 2026, om 08:46 uurGRONINGEN – In de nacht van maandag op dinsdag is een auto uitgebrand aan de S.O.J. Palmelaan in Groningen. Rond 00:18 uur kwam bij de meldkamer een melding binnen van een voertuigbrand, waarna de brandweer werd gealarmeerd.
Toen hulpdiensten ter plaatse kwamen, stond het voertuig al in brand en zat er nog een persoon in de auto. Agenten haalden de man uit het voertuig en hielden hem aan. Het bleek te gaan om iemand zonder vaste woon- of verblijfplek. De brandweer zette een straal hogedruk in, maar kon niet voorkomen dat de auto zwaar beschadigd raakte.
De verdachte is overgebracht naar het cellencomplex. De politie doet verder onderzoek naar de brand en de melding van een mogelijke inbraak in het voertuig die eraan voorafging.
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl

