Twee gewonden bij ongeluk tussen vier auto’s
Geplaatst op 13 februari 2026, om 09:18 uurOUDE PEKELA – Vrijdagochtend zijn vier auto’s betrokken geraakt bij een fors ongeval op de N367. Het ongeluk gebeurde rond 08.15 uur ter hoogte van hectometerpaal 10,1, waarna de weg volledig werd afgesloten voor bergingswerkzaamheden.
Het betrof een kop-staartbotsing waarbij vier voertuigen op elkaar botsten. Eén van de auto’s kwam door de klap tegen een boom tot stilstand. In één van de betrokken voertuigen zat een leerling tijdens een rijexamen. De examinator raakte gewond en wordt, samen met een tweede betrokkene, behandeld in een ambulance. De overige betrokkenen kwamen met de schrik vrij.
Drie auto’s moeten worden afgesleept. Op het moment van het ongeval gold code geel vanwege sneeuwval, wat mogelijk een rol heeft gespeeld bij het ontstaan van het ongeluk.
Foto’s & video: Dennis / NoorderNieuws
U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl
