85-jarige man overleden nadat Tesla tegen boom crasht en in twee breekt

Voeg NoorderNieuws toe als voorkeursbron in Google (opent in nieuw tabblad)

DIEVER – Op de Moleneinde in Diever heeft dinsdagmiddag rond 12.00 uur een ernstig verkeersongeval plaatsgevonden. Een personenauto botste daarbij hard tegen een boom. In het voertuig zaten twee inzittenden, van wie één het ongeval niet heeft overleefd.

De hulpdiensten rukten groots uit, waaronder de brandweer, ambulancedienst en het Mobiel Medisch Team. De Tesla raakte door de klap zwaar beschadigd en kwam in meerdere delen op de weg terecht. Brokstukken lagen verspreid over de rijbaan, en het voertuig kwam dwars op de weg tot stilstand.

De bestuurder, een 85-jarige man uit Delden, overleed ter plaatse aan zijn verwondingen. Een 62-jarige vrouw uit dezelfde woonplaats raakte gewond en is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. De politie sloot de weg volledig af voor hulpverlening en onderzoek naar de toedracht van het ongeval.

Foto’s: NoorderNieuws

U kunt ons voortaan ook volgens via Whatsapp! https://whatsapp.noordernieuws.nl


Meer uit Drenthe

Alles →

Even pauze?

De puzzels van vandaag

Elke dag een nieuwe sudoku en woordzoeker. Gratis te spelen.