Vermist 14-jarig meisje levenloos aangetroffen in Linde

Vermist 14-jarig meisje levenloos aangetroffen in Linde
Voeg NoorderNieuws toe als voorkeursbron in Google (opent in nieuw tabblad)

Linde – De politie heeft dinsdagavond een 14-jarige meisje levenloos aangetroffen. Het meisje was sinds maandagmiddag rond de klok van 16:00 uur voor het laatst gezien in Linde.

De politie deed een oproep om uit te kijken naar het meisje. De politie maakte dinsdagavond het volgende bekend op sociale media: ”De vermiste persoon uit Linde is dinsdagavond levenloos aangetroffen. De politie heeft ter plaatse onderzoek verricht en sluit een misdrijf uit”.

Dinsdag startte de politie een grootschalig zoekactie naar het meisje, nadat zij al bijna 24 uur was vermist. Ze zou voor het laatst in Linde zijn gezien. Ze maakte deel uit van een vriendengroep in Dedemsvaart. Meerdere berichten van familieleden over haar vermissing werden veelvuldig gedeeld op social media.

Meer uit Drenthe

Alles →

Even pauze?

De puzzels van vandaag

Elke dag een nieuwe sudoku en woordzoeker. Gratis te spelen.